Gabinet Psychoterapii

Psycholog psychoterapeuta Łódź

Agnieszka Borowicz - Bartosik

psycholog

Psycholog psychoterapeuta Agnieszka Borowicz-Bartosik

Agnieszka Borowicz-Bartosik psycholog łódź

Dzień dobry. Nazywam się Agnieszka Borowicz-Bartosik. Z wykształcenia jestem psychologiem psychoterapeutą i specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych.


W 2005 roku otworzyłam Gabinet Psychoterapii w Łodzi, w którym prowadzę konsultacje i terapię indywidualną w podejściu psychodynamicznym. Zajmuję się również prowadzeniem grup terapeutycznych dla osób DDA i DDD (Dorosłych Dzieci Alkoholików i Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych) oraz grup treningowych z zakresu rozwoju osobistego, motywacji, aktywizacji i rozwoju kompetencji osobistych. Pracowałam i pracuję również z osobami niepełnosprawnymi, długotrwale bezrobotnymi, osobami po 50 roku życia, młodzieżą i dziećmi, a także samotnymi rodzicami oraz rodzicami pragnącymi rozwijać umiejętności wychowawcze i wzmacniać więź ze swoim dzieckiem.


Kwalifikacje zdobywałam kończąc studia w roku 2001 z psychologii stosowanej na Uniwersytecie Łódzkim. Uzyskałam certyfikat psychoterapeuty realizując program Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Uzyskałam dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego ukończywszy Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Jest to całościowe czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii, wypełniające standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, dające stosowne kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii pod superwizją. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.


Obecnie pracuję pod superwizją certyfikowanych psychoterapeutów Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego i superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
psychoterapia psychodynamiczna